Studio AŻ - Suknie ślubne

Studio AŻ – używane Suknie Ślubne

    Jeśli szukasz pięknej, wymarzonej kreacji na ten wielki dzień, jednak nie chcesz wydawać na nią majątku...
    Jeśli nie masz czasu i cierpliwości na szukanie sukni ślubnej wśród setek ogłoszeń...
    Jeśli pilnie potrzebujesz sukni ślubnej, bez czekania wielu miesięcy na jej uszycie...

Targi Ślub i Wesele Gdynia 2020 r

Nasz salon ślubny jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie! Naszym Klientkom oferujemy szeroki wybór sukni ślubnych używanych. Obecnie posiadamy około 400 egzemplarzy. W katalogu naszej strony internetowej jest zamieszczona tylko część z nich. Aby zapoznać się z pełną ofertą zapraszamy do kontaktu z nami.

 

Zapewniamy, że każda zakupiona używana suknia ślubna jest przygotowana przez nas do odbioru w najdrobniejszym szczególe, dzięki czemu wygląda jak nowa.

 

W branży używanych sukien ślubnych mamy już ponad 13 lat doświadczenia. Wiele umiemy i wciąż doskonalimy nasze umiejętności. Potrafimy dostosować nasze suknie do indywidualnych wymagań klientek – lubimy i podejmujemy wyzwania. Zmiana rozmiaru sukni, zmiana fasonu, wymiana materiału, doszycie koronek, aplikacji czy innych ozdób, nie stanowi dla nas żadnego problemu. Posiadamy profesjonalny sprzęt krawiecki oraz wykorzystujemy zdobytą wiedzę i doświadczenie, aby nasze klientki były zadowolone z naszych usług. Przygotowane do odbioru suknie nie mają żadnych uszkodzeń, są indywidualnie dopasowane, profesjonalnie wyczyszczone  i wyprasowane - dla nas liczy się wyłącznie Wasze zadowolenie.

W odróżnieniu od komisu sukien ślubnych wszystkie oferowane przez nas suknie stanowią wyłącznie własność firmy Studio AŻ, co oznacza, że nie jesteśmy pośrednikiem i nie pobieramy prowizji od sprzedaży. Ceny naszych sukien są porównywalne, a nawet lepsze od cen w wypożyczalniach. Zakupione suknie ślubne przechodzą na własność naszych Klientek, co oznacza, że nie pobieramy żadnej kaucji, a nasze klientki nie muszą martwić się, czy sukienka ulegnie uszkodzeniu podczas szalonej weselnej zabawy czy też ekstremalnej sesji fotograficznej.

Podczas przymiarki fachową obsługę zapewnia właścicielka, co także jest gwarancją miłej i niczym nieskrępowanej atmosfery. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Gdyni Orłowie przyszłe Panny Młode nie tylko z Trójmiasta!

 

Anna Żywicka

 

Gdynia Orłowo
ul. Sędziowska 30
przejdź do dużej mapy